Side Kum, Turecko, Turecká riviéra, Side, 20.4.2018, All inclusive
Side Kum
LM
Termín:
20.4.2018 – 27.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62289470
od 324 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Side Kum Hotel
Hotel
Hotel Side Kum Hotel
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza cca 600 m od dlhej piesočnatej pláže v Kumköy (k dispozícii je kyvadlová doprava). Mesto Side s mnohými obchodmi a reštauráciami je vzdialené asi 5 km a mesto Manavgat asi 7 km.

Popis: Rekreačný hotel sa skladá celkom zo 197 izieb, z hlavnej budovy a niekoľkých vedľajších budov. Stavebné komplexy sú spojené malým podchodom. Medzi hotelové zariadenia patrí lobby s recepciou, WiFi zadarmo v priestore recepcie, internetový kútik (za poplatok), bufetová reštaurácia, à la carte reštaurácie, niekoľko barov, cukráreň, niekoľko obchodov, moderné kúpele a vyhrievaný krytý bazén.

Ubytovanie:

Moderné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, minibarom, kúrením (individuálne), satelitným TV a balkónom. Ekonomické izby sa líšia v umiestnení, veľkosti a vybavení. Rodinné izby majú 2 spálne bez spojovacích dverí.

Šport: Šípky, fitness centrum, turecké kúpele a sauna; denný zábavný program a šport, hry a večerná show. Za poplatok: stolný tenis, Game Center a procedúry vo wellness centre.

Deti:

Mini klub pre deti vo veku 4-12 rokov.

Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva / čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 hod. - 24 hod.. 1 x za pobyt večera v à la carte reštaurácii (v závislosti od dostupnosti, nutná rezervácia).
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK