O nás

KTO sme?

Zoznámte sa s nami a poznávajte krásy Slovenska, Chorvátska a Poľska ale aj exotické kúty našej planéty! Sme cestovná agentúra Slovak Travel Service s.r.o., ktorá začala svoju činnosť v decembri 2011 na Írskych ostrovoch ako neziskový informačný portál o stredoeurópskom regióne pre turistov z Írska a Anglicka. V roku 2013 sme už ako cestovná agentúra úspešne expandovali aj na Slovenský a Poľský trh. Naše služby tak môžu využívať aj slovenskí a zahraniční turisti. Ak teda máte v pláne stráviť príjemný predĺžený víkend na horách vo Vysokých Tatrách alebo spoznávať krásy a bohatú históriu Krakova, Bratislavy a mnohých ďalších zaujímavých miest a krajín, ste u nás srdečne vítaní.

ČO je pre nás dôležité?

Naším krédom je "spokojný klient je najlepší klient." Sme tu preto, aby sme vám poskytli kvalitné a profesionálne služby v oblasti cestovného ruchu, pre ktoré sa k nám budete stále vracať. Záleží nám na vašej spokojnosti.

ČO ponúkame?

Portfólio našich služieb:

Na stránke www.mojadovolenka.eu nájdete širokú ponuku cestovných kancelárií, ktoré pôsobia na Slovenskom trhu. Chcete relaxovať alebo spoznávať? Na webe nájdete zájazdy do celého sveta.

Doplnkové služby ako cestovné poistenie, letenky alebo prenájom automobilov sú u nás samozrejmosťou. Vyberáme pre Vás len kvalitné dovolenky, zaujímavé destinácie a ideálne miesta prispôsobené rodinám s deťmi, mladým ľuďom alebo seniorom.

Portál www.exploreslovakia.eu je pre všetkých, ktorí majú záujem spoznávať Slovensko - jeho históriu ale aj prírodné krásy či svetové unikáty, ktorých je v tak malej krajine neúrekom. Na svoje si prídu aj nadšenci wellness a relaxu. Nájdete tu denne aktualizované špeciálne ponuky na ubytovanie, turistické aktivity, kultúrne podujatia alebo wellness pobyty.

Primánym cieľom webu je ukázať zahraničným, ale aj domácim klientom, že dovolenka na Slovensku sa skutočne oplatí.

Portál www.noclegichorwacja.eu je portál zameraný na ubytovanie v Chorvátsku pre poľských klientov. Ponúkame vám online katalóg s viac ako 7000 objektami. Chcete bývať v kvalitných hotelových zariadeniach alebo v obydliach typických pre Chorvátsko ako sú "Robinzon" domy na ostrovoch, alebo sa plaviť po Jadrane? Portál www.noclegichorwacja.eu je práve pre vás.

Všetky naše služby sú nastavené tak, aby sme dokázali uspokojiť aj toho najnáročnejšieho klienta, ktorý hľadá kvalitnú dovolenku.