Čo robíme

Portfólio našich služieb:

Na stránke www.mojadovolenka.eu nájdete širokú ponuku cestovných kancelárií, ktoré pôsobia na Slovenskom trhu. Chcete relaxovať alebo spoznávať? Na webe nájdete zájazdy do celého sveta.

Doplnkové služby ako cestovné poistenie, letenky alebo prenájom automobilov sú u nás samozrejmosťou. Vyberáme pre Vás len kvalitné dovolenky, zaujímavé destinácie a ideálne miesta prispôsobené rodinám s deťmi, mladým ľuďom alebo seniorom.

Portál www.exploreslovakia.eu je pre všetkých, ktorí majú záujem spoznávať Slovensko - jeho históriu ale aj prírodné krásy či svetové unikáty, ktorých je v tak malej krajine neúrekom. Na svoje si prídu aj nadšenci wellness a relaxu. Nájdete tu denne aktualizované špeciálne ponuky na ubytovanie, turistické aktivity, kultúrne podujatia alebo wellness pobyty.

Primánym cieľom webu je ukázať zahraničným, ale aj domácim klientom, že dovolenka na Slovensku sa skutočne oplatí.

Portál www.noclegichorwacja.eu je portál zameraný na ubytovanie v Chorvátsku pre poľských klientov. Ponúkame vám online katalóg s viac ako 7000 objektami. Chcete bývať v kvalitných hotelových zariadeniach alebo v obydliach typických pre Chorvátsko ako sú "Robinzon" domy na ostrovoch, alebo sa plaviť po Jadrane? Portál www.noclegichorwacja.eu je práve pre vás.

Všetky naše služby sú nastavené tak, aby sme dokázali uspokojiť aj toho najnáročnejšieho klienta, ktorý hľadá kvalitnú dovolenku.